jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Zdobywcą OSKARA 2022 jest…
Aby użytkownik nowego portalu mógł monetyzować swoją wiedzę, my wprowadzamy do obiegu wewnętrznego bony zakupowe, tzw. FOUND vouchery. Posłużą ci do opłat za odpowiedzi na pytanie, za poradę prawną, dostęp do kursu internetowego albo możesz go podarować wybranemu autorowi za to, że polubiłeś jego mądrość. Nie czekaj, zasil swój portfel i korzystaj z dobrodziejstw platformy. Zyskujesz możliwość wystawienia płatnego pytania z nagrodą motywującą autorów do udzielenia Ci wyczerpującej odpowiedzi.

Wizję otwartości i mądrości platformy społecznej ccFOUND przedstawiliśmy wielokrotnie. Znacie ten zwiastun na pamięć. Rewolucja Internetu w kierunku Web3, mądrość, zarabianie na własnej inteligencji, Internet oparty o technologię blockchain, autentyczny i niepodważalny – to nasz przebój. Wiedzą o tym nasi inwestorzy, którzy do rozwoju platformy dołożyli pełne zaufanie, czego wyrazem była ostatnia runda inwestycyjna z zebranym kapitałem w wysokości ponad miliona dolarów.

Teraz czas na nas. Aby użytkownik nowego portalu mógł monetyzować swoją wiedzę, my wprowadzamy do obiegu wewnętrznego bony zakupowe, tzw. FOUND vouchery. Posłużą ci do opłat za odpowiedzi na pytanie, za poradę prawną, dostęp do kursu internetowego albo możesz go podarować wybranemu autorowi za to, że polubiłeś jego mądrość. Nie czekaj, zasil swój portfel i korzystaj z dobrodziejstw platformy. Zyskujesz możliwość wystawienia płatnego pytania z nagrodą motywującą autorów do udzielenia Ci wyczerpującej odpowiedzi. Zarabiasz tym samym tokeny, które dają Ci udział w zysku całej platformy (więcej informacji znajdziesz w naszym Whitepaper).

1 FOUND voucher możesz nabyć za równowartość 1 USD. Tak samo możesz wypłacać swoje środki, zamieniając każdy swój 1 FOUND voucher na 1 USD. 

Będąc autorem i stawiając paywalle (bramki płatnicze) w swoich najlepszych odpowiedziach, regulujesz swoje produkty na własnym marketplace. W każdej chwili możesz wpłacać i wypłacać swoje środki w USD, BUSD oraz USDC. 

Marketplace mądrości to największy atut portalu ccFOUND.

Przyszedł czas na naszą premierę. 

Musimy mieć najlepsze recenzje i zdobyć Oscara za najlepszy scenariusz i najlepsze efekty specjalne, takie jak voucher. Emocje biorą górę. Czuć napięcie. Czy będziemy najlepsi? Kto zdobędzie Oscara?

Jeżeli ktoś utrzymuje, że na pewno jest lepszy – łatwo udowodnić, że nim nie jest. Koronnym argumentem jest to, że nic nie jest na pewno. Jeszcze gorzej, gdy ktoś mówi: “będę lepszy” albo “najlepszy”, wtedy Cię zatyka, milkniesz i myślisz sobie: “poczekamy, zobaczymy”. 

Ponieważ to w ogóle nie jest proste, żeby “być lepszym”, “stać się lepszym”, a już na pewno trudno przekonać do siebie fanów konkurencji. 

Wbrew pozorom to nie reklamowe chwyty o tym decydują, a ciężka praca analityczna, twórcza, kreatywna, psychologiczna, testowa, technologiczna, w którą angażują się całe zespoły. Swoją pracę zaczynają od porównywania produktów. Testowana jest konkurencja, spisywane wnioski. 

W ccFOUND już teraz widzimy, że mamy nowy, rewolucyjny produkt i ogromną szansę, by dynamicznie wybić się ponad konkurencję

Jak?

Po prostu odkryliśmy zalety, które ominęli nasi konkurenci. To policzalne. Spójrz na nasz Battle Card, uwzględnia cechy naszego portalu ujęte w atrybuty: ccFOUND battle card.

Nie sztuką jest, by osiągnąć zalety produktu, sztuka to ich rozpoznanie przez odbiorcę produktu, w naszym przypadku użytkownika, który po raz pierwszy wejdzie na stronę portalu by zarejestrować się.

Zupełnie jak widzowie do kina, którzy przybyli na film nominowany do Oskara. Rozsiadają się w fotelach, biorą do ręki popcorn i zaczyna się…

Już wkrótce nasza wielka premiera. Szykujemy dla was specjalne zaproszenia na galę.

Ach, ten dreszczyk emocji!

beta.ccfund.com

Tamara

Did you like the article?

share:
or leave a comment