jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
PYTAŁ HAMLET CZACHĘ, A CZACHA NIC!
Jak za dotknięciem różdżki, młody polski wizjoner i milioner, Piotr Michalak tworzy gigantyczny bank mądrości, z którego wiedzę będą czerpać całe kolejne pokolenia. Tu nawet dzieci mogą zadać pytanie: “dlaczego słońce jest gorące” i pewnie wkrótce, ktoś na nie dogłębnie odpowie…Na tę chwilę, to ty możesz zadać Twoje pytanie życia... bądź z nami wkrótce niesamowity konkurs 10 najważniejszych pytań.

Pewien mędrzec na wszystkich sympozjach, zadawał wyłącznie pytania i słuchacze myśleli, że ich lekceważy, ale gdy dotarli do domu dostrzegli, że w pytaniach mędrca kryło się wiele sensownych odpowiedzi. 

Pytanie jest ważniejsze niż odpowiedź, w pytaniach masz 90 procent odpowiedzi – często słyszysz przed egzaminem. 

Co takiego jest w pytaniu, by się o nie pytać? 

Proste. Celem zadania pytania jest uzyskanie informacji, pomocy, wskazówki. Naturą pytania jest słowne wyrażenie prośby o odpowiedź.

Sprawa się komplikuje, gdy zamiast prostego pytania “czy Polska leży w Europie?” zadamy pytanie skomplikowane, na przykład o istotę jakiegoś problemu, a wszystko stanie się jeszcze trudniejsze, gdy pytanie jest retoryczne, jak to u Wiliama Szekspira,

BYĆ CZY NIE BYĆ, oto jest pytanie, powiedział książę Hamlet do czachy…aby rozwiązać swój dylemat, czy życie po śmierci będzie bardziej sensowne od doczesnego?

Najpiękniej pytają dzieci, bo ich pytania są bardzo wprost, tak wprost, że potrafią wprawić w osłupienie najbardziej tęgie głowy, no bo jak odpowiedzieć malcowi, który pyta “dlaczego słońce jest gorące?”  

Ile jest ludzi na świecie tyle pytań razy nieskończoność. Właśnie znak nieskończoności to logotyp, nowego portalu pytań i odpowiedzi  ccFOUND. To zupełnie nowatorski i rewolucyjny projekt z Polski. 

Jego wizjoner Piotr Michalak, wyszedł z założenia, że ludziom należy dać miejsce w Internecie, gdzie będą zadawać ważne życiowe pytania, a inni będą udzielać odpowiedzi. Rzecz w tym, że pytania mają być poważne i istotne, a odpowiedzi bazować na doświadczeniu, dogłębnej znajomości sprawy i mądrości. Ten, który odpowie słabiej, spadnie w rankingu odpowiedzi poniżej tego, którego odpowiedź wnosi najwięcej i to on zdobędzie upvote, czyli polubienie. 

Budowanie reputacji na tym ccFOUND będzie jak wygrana w “Milionerach” a nawet więcej, bo w teleturnieju pytania są proste, jak to czy Polska leży w Europie, a na portalu ccFOUND pytania – to bardzo istotne dla ludzi kwestie.      

Jak za dotknięciem różdżki Piotr Michalak tworzy gigantyczny bank mądrości, z którego wiedzę będą czerpać całe kolejne pokolenia. Tu nawet dzieci mogą zadać pytanie: “dlaczego słońce jest gorące” i pewnie wkrótce, ktoś na nie dogłębnie odpowie…

Najbliższy sercu ccFOUND portal ciekawostek Quora, wysłał w 2011 pierwsze swe zaproszenia, wtedy na portal wpadły pierwsze ciekawostki, od pierwszych użytkowników. W 2021 świętowali dekadę, swojej aktywności oraz wielomilionowe zasięgi swoich kont. 

Warto więc być wiernym użytkownikiem i czerpać przywileje. Podobno konta Linkedin z ilością ponad 200 000 polubień, sprzedaje się za 200 000 dolarów. To szokujące, materialne podejście, jest jednak wykładnią konkretnych korzyści, jakie pierwsi użytkownicy zgarną, razem z nagrodami i przywilejami. Warto być też wyróżnianym użytkownikiem, jak popularna na cały świat Dushka Zapata, z Quora, o której krążą plotki, że nie jest prawdziwa, bo jest aż tak wspaniała. 

A może Ty chciałbyś się wyróżnić na portalu ccFOUND i zbudować swoją nieskończenie wielką popularność i nieskończenie wierną społeczność? Być przed wszystkimi innymi? Jako pierwszy wpisać “swoje mądrości” na ccFOUND? 

Wciąż zadajesz pytanie Być czy nie Być? My mówimy, oczywiście być!

Właśnie rusza rekrutacja społeczności założycielskiej = founderów ccFOUND. Warto spróbować, by być pierwszym użytkownikiem zadającym ważne pytanie lub odpowiadającym mądrze na pytania innych. Każdy z nas coś wie, każdy może doradzić. 

Rusza konkurs na zadanie pytania życia. Wpisz co trapi cię najbardziej zawodowo, życiowo, emocjonalnie, sytuacyjnie by zapisać się w historii mediów społecznościowych!. Zapraszamy!

Tamar

Did you like the article?

share:
or leave a comment