jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Wkrótce sam rozwiążesz największy problem Internetu. ccFOUND nadchodzi!
Tags: #
…bo nic tak nie irytuje jak plaga dezinformacji Masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać. Otwierasz Googla. Wbijasz pytanie, a w zamian zamiast odpowiedzi, otrzymujesz sieczkę treści reklamowych, pisanych pod algorytm, którego zadaniem jest umieścić  na górze tych, którzy za to zapłacili lub którzy opanowali do perfekcji pisanie dla algorytmu, zamiast dla człowieka. 

W efekcie, rozwiązanie naszych problemów oznacza grzebanie w oceanie informacji, która nie odpowiada wprost na nasze pytanie, a to kosztuje czas. Niejednokrotnie – bezcenny czas. Na dodatek wcale nie gwarantuje sensownych efektów takich poszukiwań. 

…bo kawa to sposób na wszystko!

Co więc robisz? Zazwyczaj zaciskasz zęby, podwijasz rękawy i przekopujesz się przez ten informacyjny syf. Co znajdziesz to twoje.

Co robisz, kiedy sprawa jest naprawdę ważna, i nie stać Cię na konsekwencje złej decyzji?

Idziesz na kawę ze znajomym, by zapytać go wprost o to, co chcesz wiedzieć. 

Dlaczego? Bo on się zna. Może nie użyłby tego słowa, ale Ty wiesz, że on jest ekspertem, bo zajmuje się tematem od wielu lat i zna się na rzeczy. 

Gorzej, gdy takiego znajomego nie masz. 

Wypijasz kawę sam. Sfrustrowany, bo w twojej głowie pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Nie masz znajomego, nie masz odpowiedzi, nie masz nic. 

…bo wielu z nas może swą wiedzę sprzedać

W tym samym czasie, wielu takich “znajomych” nurkuje w oceanie Internetu, aby założyć blog, kanał na YouTube, otworzyć własną witrynę, opłacić domenę, hosting itd., by podzielić się wiedzą z innymi. 

Wiedzą, że mają wiedzę, która ma wartość. Chcą pomóc. Bez szans. 

Mają zero polubień, wyświetleń, a w zamian mnożą się faktury, by płacić za reklamy na Facebooku. Algorytmy nie pozwolą im zaistnieć w internecie i podzielić się wiedzą. Dlatego takich ludzi nazywam “Ekspertami bez głosu”. 

Ty potrzebujesz wiedzy, oni chcieliby się nią podzielić. Proste jak drut, ale trudne do zrobienia.

Ani Google, ani Facebook, ani YouTube nie połączy Cię z nimi. Ważniejsze jest pokazanie Ci tony opłaconych, zoptymalizowanych pod wyświetlanie reklam, manipulujących algorytmami wyszukiwania, lub zwyczajnie błędnych czy nieaktualnych treści.

Nie musi tak być. Eksperci bez głosu, już wkrótce założą swoje konta na ccFOUND, by pomagać. 

…bo właśnie startuje największy serwis porad i problemów.

ccFOUND, serwis internetowy, który połączy nas z ekspertami. Wyszukiwarka umysłów. Problemy i rozwiązania, przemyślane odpowiedzi, wiedza, którą każdy posiada plus doświadczenie. Bank Wiedzy. Wiedza na bank. 

Rozwiążemy problemy, bo jak Uber przywieziemy konkretne rozwiązanie. 

To działa w prosty sposób. Rano wpisujesz zapytanie, by w kilka chwil pojawiło się wiele mądrych podpowiedzi. Zastanawia Cię, która z nich będzie właściwa? Nic prostszego. Ta, którą inni już oznaczyli za najbardziej pomocną, pojawi się na samej górze. To merytokracja i pomaganie innym, a nie preferencje algorytmów, spowodują, że ekspert pnie się w rankingu, a Ty dostajesz wysokiej jakości odpowiedź. 

Efekty? Nie trzeba będzie na nie długo czekać. 

Znajomy, który nie zna się na mediach, więc mimo całej swojej wiedzy nie miałby szans zostać “Youtubowym ekspertem”… już zarabia na udzielaniu porad, ponieważ do pytania jak wymienić świece w konkretnym modelu Mercedesa, nagrał film instruktażowy i wysłał go zainteresowanemu. 

Co więcej, umieścił filmik z warsztatu, do pobrania za mikro paywallem, za całe 2 euro. Ma złotą reputację, bo realnie pomógł 123 ludziom! 

Jedyne, czego potrzebował, żeby zacząć, to wiedza i miejsce gdzie będzie mógł się nią podzielić.

My, czyli ccFOUND jesteśmy dumni z jakości jego porad. Znajomy nigdy nie był bardziej zadowolony ze swojej pracy. A my, z wartości tej współpracy.  Eksperci bez głosu wkrótce będą monetyzować swoją wiedzę. To nas wyróżnia od YouTube.

…bo nie masz czasu do stracenia.

A Ty, co? Wciąż czekasz? 

→ Wkurzasz się na Google, nie mogąc znaleźć sensownych odpowiedzi na swoje pytania?

→ A może masz wiedzę, ale nie masz jak pomóc, póki ktoś Cię nie wyciągnie na kawę?

A może jedno i drugie?

Gdy już zostaniesz użytkownikiem ccFOUND, to opiszesz swój problem a ludzie ci podpowiedzą. Gdy będziesz aktywny, to nie tylko pomożemy rozwiązać Ci twój problem, ale zyskasz dostęp do całej społeczności, nie będziesz już sam. 

Gdy już zostaniesz użytkownikiem ccFOUND, będziesz mógł zacząć udzielać porad mając wyłącznie wiedzę. Medialny głos czy aparycja, znajomość social media, zakładanie firmy, reklamowanie się… nic z tego nie będzie konieczne żeby zacząć i zacząć zarabiać, a potem powoli iść w górę.  

…bo powstała już nowa społeczność do której cię zapraszamy

Teraz najlepsze…

Nasz startup zebrał 12 milionów złotych, aby stworzyć ten serwis! Inwestorzy są naszym najlepszym dowodem, że się dynamicznie rozwijamy. Serwis jest już w fazie beta-testów :). 

Nie mamy czasu do stracenia. Zaufali nam inwestorzy, testerzy, wkrótce dołączą pierwsi użytkownicy. Nasz lider, Piotr Michalak, przez lata pomógł pomnożyć kapitał masie biznesmenów. Ufamy mu. Ufamy sobie wzajemnie. Zaufaj nam i Ty. Dołącz do naszej społeczności ccFOUND.

Już dziś zarejestruj się, już teraz zainwestuj w mądrość.  

https://shop.ccfound.com

Did you like the article?

share:
or leave a comment