jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
60 lat prowadzonych w USA statystyk udowodniło, które miesiące są najlepsze dla inwestowania.
Tags: #
Z badań prowadzonych przez 62 lata, przez The Stock Trader's Almanac wynika, że niektóre miesiące przynoszą znacznie lepsze zyski niż inne. Listopad, grudzień, styczeń, marzec i kwiecień powinny być czasem inwestycji tych, którzy ufają Stock Trader's Almanach, tak przynajmniej twierdzą amerykańscy inwestorzy na Wall Street. 

Z badań prowadzonych przez 62 lata przez The Stock Trader’s Almanac wynika, że niektóre miesiące przynoszą znacznie lepsze zyski, niż inne. Listopad, grudzień, styczeń, marzec i kwiecień, powinny być czasem inwestycji tych, którzy ufają The Stock Trader’s Almanach, tak przynajmniej twierdzą amerykańscy inwestorzy na Wall Street. 

Forbes ustalił, że 10 najbogatszych mężczyzn na świecie Elon Musk, Jeff Bezos, Bernard Arnault i rodzina, Bill Gates, Larry Ellison, Larry Page, Sergey Brin, Mark Zuckerberg, Steve Ballmer i Warren Buffet swoje kapitały pomnożyli, dzięki inwestycjom, rozpoczętym w marcu 2020 roku. Do listopada 2021 roku ich kapitał wzrósł łącznie z 700 mld USD do 1,5 mld USD.

Są między nimi różnice – Musk pomnożył kapitał o 1000%, podczas gdy Gates o skromniejsze 30%.

Dlaczego marzec?

To bardzo korzystny korytarz kosmiczny do podejmowania zmian w życiu. Podobnie korzystne jest w tych dniach, określenie konkretnego aspektu planetarnego, który dla inwestorów, wprawnych w wiedzy ezoterycznej, może zaważyć na powodzeniu inwestycji. Planetarną konstelację umacnia pełnia Księżyca. W drugiej połowie Marca w okolicach 25, należy przygotować się do inwestycji, które zbiegną się z fazą Księżyca ostatniej kwadry –  zalecają astrologowie z Wall Street.

Czy warto wierzyć astrologii? To sprawa osobista. Jeden z programistów polskich, opublikował w Internecie: 

“Jako były zawodowy programista komputerowy byłem pod wrażeniem informacji zodiakalnych oraz tego, jak te wizualizacje łączą się z moją pracą. Jako astrolog amator, ustalałem położenie Słońca, Księżyca i Ascendentu, oraz wykres pozycji planet i aspektów w czasie rzeczywistym, a ustalenia natchnęły mnie geniuszem, który całkowicie rozwiązał problem rektyfikacji danych w systemie.” 

Niektórzy ludzie ufają astrologii. My w ccFOUND stoimy mocno na ziemi. 

Naszą nauką jest historia, która wydarzyła się w w USA w 1945 roku. Sam Stovall, główny strateg inwestycyjny w CFRA (amerykańska instytucja ds. niezależnych rekomendacji i badań inwestycyjnych) ogłosił, że Indeks S&P 500 w miesiącu marcu wzrósł aż o 66 proc. Od czasu tego ogłoszenia, marzec nigdy nie rozczarował inwestorów.

W marcu zaczyna się wiosna, a marzec to całkiem dobry miesiąc na rozpoczęcie nowej działalności. Gwiazdy są wspaniałe i nawet my w ccFOUND mamy wiarę, że do nich dotrzemy.

A czy wy też uważacie, że to Księżyc ma wpływ na rynek kapitałowy?  

Tamar

 

 

 

 

Did you like the article?

share:
or leave a comment