jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Co nas wyróżnia spośród innych startupów?
Tags: #
Zainwestowałeś w ccFOUND - to świetna inwestycja, bo rozwijamy się na tle innych startupów jak Formuła1, szybko pokonujemy kamienie milowe do otwarcia naszego serwisu banku wiedzy, mamy ambicje do końca roku podbić rynek porad, sugestii oraz wiedzy ekspertów, na których zbudujesz pewność w życiu, Podatki? Leczenie? Inwestycje? Nauka? Kłopot dnia? Autoporada? Po co godzinami błądzić w Internecie, by trafić na reklamowe treści. Wpiszesz pytanie do serwisu ccFOUND i jak na Allegro wyskoczy porada gotowa dla Ciebie. Już wkrótce nasz start...

 

Co nas wyróżnia spośród innych startupów?

 

ZAINWESTOWAŁEŚ W ccFOUND? TO MĄDRA DECYZJA.

Bardzo dziękujemy Ci za inwestycję w nasz startup. Odtąd, pozostajemy otwarci dla Ciebie na komunikację interesujących danych, wiadomości, treści oraz otwieramy CI program afiliacyjny, co pozwala na aktywny udział w naszej dalszej współpracy. 

Zapraszamy cię do programu afiliacyjnego, w którym za polecenie ccFOUND innym otrzymasz dodatkowe tokeny.

BO MY JESTEŚMY JAK FORMUŁA 1. 

Jesteśmy wyjątkowym startupem. Wyróżniamy się. Zastanawiasz się, skąd taka pewność? 

Rzeczywiście, z setek pomysłów, jeden na tysiąc przechodzi pierwszą ocenę rynkowej szansy, tzw screeningu. 

Jeden, któremu dane są siły przebicia marketingowego, wysunie się na czoło stawki. Najwyżej jeden, góra dwa startupy, zdobędą uznanie inwestorów, takich jak Ty. 

Niestety, nie każdy dostanie grant na rozwój

Odtąd zaczyna się prawdziwy wyścig. O pieniądze na przetrwanie, czas, zdolności, oraz wejście na rynek. Jak w Formule 1

TE ETAPY SĄ ZA NAMI 

Szanse wejścia do gry na rynku dostaną nieliczni. Do mety, dojedzie jeden może dwa startupy. Takie, które swoją intuicję biznesową przeleją w: 

  1. poważny i uczciwy biznes plan
  2. wiarygodne arkusze finansowe
  3. realne prognozy cash-flow,
  4. wdrożą technologię, która jest core biznesem, 
  5. aktywnie poprowadzą marketing i programy afiliacyjne,
  6. przygotują się do komercjalizacji.

Konsekwentne zamykamy kolejne etapy technologiczne projektu (obecny etap beta testy). Pełnoprawny produkt  jest oczekiwany na połowę 2022 roku. 

SUPER DRIVER 

Nie zapominajmy, że nie każde auto ma super kierowcę. Nasz startup ccFOUND ma swego mistrza. Piotr Michalak to postać z charyzmą. Wie, jak rozwinąć biznes i pomnożyć kapitały. Instytutu Kryptografii, który stworzył ma dochody ponad 30 000 000 PLN rocznie, a ccFOUND jest oparta na podobnych założeniach biznesowych

ccFOUND jest przed metą i mam dla Ciebie dobrą informację, trzymamy tempo i nie widzimy nikogo, kto tworzy technologię tak wizjonersko, jak my. Tworzymy serwis, który będzie jak bank wiedzy, gdyż zapewniać będzie jego użytkownikom wiedzę na bank! Serwis zadań i porad, problemów i konsultacji. Marketplace wiedzy dla wszystkich. 

UMACNIAMY SIĘ 

Nasz kapitał to obecnie 12 mln PLN, wygenerowane dla inwestycji, z ciągle rosnącym zainteresowaniem inwestycjami. 21,389 transferów w skoncentrowanych rękach ponad 3000 inwestorów, tokenizacja 1,654,922,234.52 FOUND. Tokenizacja, między innymi dzięki Twojej inwestycji, przybiera na sile. To ważne, że mamy zapewnione finansowanie do momentu komercjalizacji ccFOUND. 

Zarejestrowało się 4 770 polskiej i 8 177 zagranicznej społeczności ccFound, z czego 6 283 deklaruje przyszłą aktywność na serwisie.  

MOŻESZ INWESTOWAĆ ZNOWU

Kolejne rundy inwestycyjne ccFOUND, oparte są na pierwotnych, preferencyjnych warunkach, z bonusami zakupowymi.   

ccFOUND jest startupem, który stwarza realny potencjał na poziomie rozległego rynku startupów, posiada zaufanie oraz duże zaplecze finansowe i doświadczony zespół, co poważnie ogranicza ryzyko.

Twoje pieniądze = nasz rozwój. To idealna para zwycięzców! zapisz się na newsletter

Tamar

Did you like the article?

share:
or leave a comment