jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Jeszcze lepszy program afiliacyjny!
Ostatnie rundy inwestycyjne pokazały nam, jak duży wysiłek wkładają inwestorzy w zapraszanie znajomych do inwestowania za pomocą linków polecających. Robią to z dużą korzyścią, gdyż wtedy wraca do nich 10% wartości każdej inwestycji dokonanej z linku afiliacyjnego. Niektórym udało się zarobić nawet $10,000! Widząc powodzenie naszego programu referencyjnego, postanowiliśmy go jeszcze ulepszyć. Od nowej rundy, […]

Ostatnie rundy inwestycyjne pokazały nam, jak duży wysiłek wkładają inwestorzy w zapraszanie znajomych do inwestowania za pomocą linków polecających. Robią to z dużą korzyścią, gdyż wtedy wraca do nich 10% wartości każdej inwestycji dokonanej z linku afiliacyjnego. Niektórym udało się zarobić nawet $10,000!

Widząc powodzenie naszego programu referencyjnego, postanowiliśmy go jeszcze ulepszyć. Od nowej rundy, 3 najlepszych polecających otrzyma dodatkowe FOUND Coiny o wartości 10% każdej inwestycji, która zostanie zawarta w rundzie 9 przy użyciu ich linku afiliacyjnego. Skoro lubicie zapraszać znajomych do wzięcia udziału w naszym ICO, czemu mielibyście nie dostać z tej okazji dodatkowych bonusów?!

Przykład: Jeśli Tomek wyśle swój link polecający do 50 osób, które zainwestują łączną kwotę $50,000, a ta kwota znajdzie się w 3 najlepszych afiliacjach w rundzie 9, Tomek otrzyma $5,000 w wybranej przez siebie walucie ORAZ $5,000 wartości FOUND Coinów. Warto, prawda?
Upewnij się więc, że posiadasz  swój link polecający w zakładce ‘Referrals” na naszej stronie, wyślij go znajomym i do boju! Regulamin akcji jest tutaj a runda inwestycyjna rusza już jutro!

Did you like the article?

share:
or leave a comment