jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Santa’s Special Round – pomóż potrzebującym z ccFOUND!
Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Zbliżające się święta łagodzą obyczaje, a kłótnie i spory prowadzone przez cały rok ustępują miejsca dobrym uczynkom. Tworząc ccFOUND, marzy nam się internet pełen wartościowych treści, bez oszustw i hejtu. Macie nasze słowo, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby tak było. Jednak nie tylko świat wirtualny wymaga poprawy – […]

Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Zbliżające się święta łagodzą obyczaje, a kłótnie i spory prowadzone przez cały rok ustępują miejsca dobrym uczynkom.

Tworząc ccFOUND, marzy nam się internet pełen wartościowych treści, bez oszustw i hejtu. Macie nasze słowo, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby tak było. Jednak nie tylko świat wirtualny wymaga poprawy – potrzebuje jej również otaczająca nas rzeczywistość. 

Z tego powodu, chcemy dołożyć małą cegiełkę, od siebie i naszej społeczności. Dlatego przekażemy 5% wyniku najbliższej rundy inwestycyjnej (trwającej od 9 do 13 grudnia) wybranej instytucji charytatywnej. Której? To zależy od Was. Prosimy Was o zagłosowanie w ankiecie na jeden wybrany podmiot, którego cel jest Wam najbliższy. Ankieta jest aktywna przez 2 tygodnie – do 13 grudnia. Link do niej możecie przesyłać swoim znajomym, aby zebrać jak najwięcej głosów.

Zaczynajmy! 

Kliknij w link i zaznacz w ankiecie organizację, którą mamy wesprzeć!

Did you like the article?

share:
or leave a comment