jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
System sądowniczy – co to takiego?
Brak hejtu i scamu przy jednoczesnym braku cenzury? Wielu z Was na pewno uzna to za niemożliwe. Przecież wystarczy rzut oka na popularne portale – gdy brakuje moderacji, trudno znaleźć wartościowe treści w gąszczu reklam i fake newsów. Z kolei przesadnie pilnowane fora przestają tętnić życiem i internauci znikają z nich szybciej niż się pojawili. […]

Brak hejtu i scamu przy jednoczesnym braku cenzury? Wielu z Was na pewno uzna to za niemożliwe. Przecież wystarczy rzut oka na popularne portale – gdy brakuje moderacji, trudno znaleźć wartościowe treści w gąszczu reklam i fake newsów. Z kolei przesadnie pilnowane fora przestają tętnić życiem i internauci znikają z nich szybciej niż się pojawili.

Jak dokonać niemożliwego? W ccFOUND lubimy wyzwania, więc postanowiliśmy rozwiązać i tę kwestię.

Nie zamierzamy kontrolować ani usuwać prewencyjnie treści kontrowersyjnych, ponieważ często sprawiają, że uczestnicy zadają więcej pytań lub odkrywają inne aspekty spraw. Jednocześnie, będziemy bronić naszych użytkowników przed scamem i hejtem. Pomoże nam w tym unikalny system sądowniczy.  Zapraszamy do obejrzenia filmu na jego temat – wystarczy kliknąć w poniższą miniaturę:

Did you like the article?

share:
or leave a comment