jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Czy czeka nas upadek gigantów?
Tags: #
W ostatnich miesiącach byliśmy świadkami wydarzeń, które wpłyną na przyszłość Internetu. Od hossy Bitcoina i przyjęcia go za oficjalny środek płatniczy w Salwadorze, po fenomen Dogecoin. To jednak nie koniec – chmury gromadzą się nad Google i Facebookiem, które zostały oskarżone o zmowę reklamową. Czy już wkrótce będziemy świadkami zmierzchu tradycyjnych social mediów? Najpopularniejsze portale […]

W ostatnich miesiącach byliśmy świadkami wydarzeń, które wpłyną na przyszłość Internetu. Od hossy Bitcoina i przyjęcia go za oficjalny środek płatniczy w Salwadorze, po fenomen Dogecoin. To jednak nie koniec – chmury gromadzą się nad Google i Facebookiem, które zostały oskarżone o zmowę reklamową. Czy już wkrótce będziemy świadkami zmierzchu tradycyjnych social mediów?

Najpopularniejsze portale społecznościowe mierzą się z dużymi problemami. Facebook ma kłopoty z mową nienawiści, a Instagram i WhatsApp zostały oskarżone o przedkładanie zysków nad zdrowie psychiczne nastolatków.

Jednak czy jest to problem mediów społecznościowych, czy też założeń, na których powstały? Oparcie na centralizacji staje się pieśnią przeszłości. Użytkownicy zaczynają odkrywać lepsze opcje. AdShares zwróciło uwagę, że jedynym sposobem na naprawę jest ostateczne przekształcenie scentralizowanych podmiotów w DAO (Decentralized Autonomous Organizations). To duża zmiana, którą należy wprowadzać stopniowo. Sprawne i efektywne przejście na decentralizację będzie wielkim wyzwaniem dla firm i społeczeństwa.

Świat się zmienia, a firmy zajmujące się mediami społecznościowymi muszą się dostosować, by przetrwać i zapobiegać nierównościom.Media społecznościowe czeka wiele wyzwań w kontekście decentralizacji. Jednym z największych będzie cenzura. Obecnie scentralizowane media społecznościowe ustaliły zasady, które treści mogą być publikowane. Niemniej, brakuje im jasnych regulacji i procesów eskalacji obaw oraz możliwości merytorycznej obrony opinii. 

Znaleźliśmy rozwiązanie tej sytuacji. 

W ccFOUND projektujemy 4-etapowe procesy, aby chronić wolność słowa, a jednocześnie zapobiegać mowie nienawiści czy publikowaniu szkodliwych treści. ccFOUND.com to odpowiedź na chaos, który obecnie występuje w Internecie. To zdecentralizowany portal społecznościowy połączony z monetyzacją wiedzy. Nie skupiamy się tylko na celach rozrywkowych. Mamy misję – stworzyć największy na świecie rynek produktów opartych na mądrości i wiedzy w formie DAO. 

Jedną z najważniejszych funkcji i atrybutów projektu ccFOUND będzie FOUND coin. Wszyscy jego posiadacze będą mieli prawo głosu i zarządzania. Będą również mogli zarabiać w sposób pasywny, dzięki codziennym tokendom, stanowiącym formę prowizji od transakcji na portalu. Zainteresowani? FOUND coiny można zakupić na naszej stronie internetowej podczas rund inwestycyjnych oraz dzięki launchpadowi na Kanga Exchange.

Zapraszamy na nasza stronę – zarejestruj się na ccfound.com, aby regularnie otrzymywać informacje o projekcie, który zmieni Internet! 

Did you like the article?

share:
or leave a comment