jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Jak otrzymać airdrop kupując coiny na Kanga Exchange?
Niedawno ogłosiliśmy launchpad razem z naszym partnerem – Kanga Exchange. Do puli trafiło 20 milionów FOUND coinów w stałej cenie – $0,05! Użytkownicy inwestujący przez Kanga Exchange nie kwalifikują się na bonusy, ale mogą otrzymać airdrop. Nie wymagane jest także KYC. Aby zainwestować, wystarczy kliknąć w ten link. Zasady otrzymania airdropu: 1. Wyślij coiny na […]

Niedawno ogłosiliśmy launchpad razem z naszym partnerem – Kanga Exchange. Do puli trafiło 20 milionów FOUND coinów w stałej cenie – $0,05! Użytkownicy inwestujący przez Kanga Exchange nie kwalifikują się na bonusy, ale mogą otrzymać airdrop. Nie wymagane jest także KYC.

Aby zainwestować, wystarczy kliknąć w ten link.

Zasady otrzymania airdropu:

1. Wyślij coiny na adres 0x530B0036A306A5Ae4641bE3e5f98979522D3E741 siecią BSC.

2. Utwórz konto na shop.ccfound.com oraz uzupełnij dane Poziom 1 na https://shop.ccfound.com/user/profile

3. Napisz wiadomość na [email protected] i poinformuj nas ile coinów wysłałeś i z jakiego adresu. Załącz screenshot, że zakupiłeś coiny na Kanga Exchange. Załącz screenshot ze strony https://trade.kanga.exchange/wallet/transactions z widoczną transakcją FOUND oraz adresem e-mail w prawym górnym rogu. Coiny będą dostępne na naszej platformie do 48 godzin.

Aby wypłacić $FOUND z Kanga Exchange należy dodać BNB 0.001 na opłatę transakcyjną. W celu przesłania BNB na Kanga Exchange należy wybrać BNB na https://trade.kanga.exchange/wallet/deposit oraz zaznaczyć checkbox „Waluty bez rynku”. Następnie wysłać na podamy adres środki z zewnętrznego portfela lub giełdy.

Did you like the article?

share:
or leave a comment