jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Kapitał zgromadzony przez ccFOUND właśnie przekroczył 3 miliony dolarów (łączna suma środków uzyskanych z private i public sale do tej pory)! I to nie jest jedyna dobra wiadomość! Za nami także kolejna runda inwestycyjna, która przyniosła rekordowy wynik – zebraliśmy w niej ponad $308 tys. Poniżej tradycyjnie kilka liczb dla podsumowania: w rundzie wzięło udział […]

Kapitał zgromadzony przez ccFOUND właśnie przekroczył 3 miliony dolarów (łączna suma środków uzyskanych z private i public sale do tej pory)! I to nie jest jedyna dobra wiadomość!

Za nami także kolejna runda inwestycyjna, która przyniosła rekordowy wynik – zebraliśmy w niej ponad $308 tys. Poniżej tradycyjnie kilka liczb dla podsumowania:

  • w rundzie wzięło udział 441 osób, które wykonały 522 transakcje
  • łączna suma bonusów przyznanych inwestorom to ponad $34 tys.
  • na podium wśród największych inwestycji ogółem znalazły się w kolejności: Polska, Wietnam i Turcja 

Razem z naszym partnerem – największą giełdą kryptowalut w Europie Środkowej, z ponad 250 kantorami stacjonarnymi, ogłaszamy launchpad! 20 milionów FOUND coinów (w stałej cenie 0,05$) można już zakupić na Kanga Exchange – i to bez KYC! By zainwestować, wystarczy kliknąć w ten link. Warto się pospieszyć, bo popyt jest spory i liczba dostępnych FOUND coinów systematycznie maleje.

Przypominamy, że inwestorzy, którzy kupili coiny w ICO lub na Kanga Exchange biorą udział w airdropie. Aby dowiedzieć się jak otrzymać airdrop kupując coiny na Kanga Exchange kliknij tutaj.

Did you like the article?

share:
or leave a comment