jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
FOUND coin przeszedł audyt instytucji CertiK i uzyskał wynik pozytywny. Aktualnie jest to najważniejsza instytucja certyfikująca tokeny. W swoich badaniach używa wysokiej klasy technologii sztucznej inteligencji do monitoringu protokołów blockchain i smart kontraktów. Pozwala to na zagrawantowanie bezpieczeństwa dla inwestorów projektów kryptowalutowych. CertiK został założony w 2018 przez profesorów wykładających uniwersytetach Yale i Columbia, których […]

FOUND coin przeszedł audyt instytucji CertiK i uzyskał wynik pozytywny. Aktualnie jest to najważniejsza instytucja certyfikująca tokeny. W swoich badaniach używa wysokiej klasy technologii sztucznej inteligencji do monitoringu protokołów blockchain i smart kontraktów. Pozwala to na zagrawantowanie bezpieczeństwa dla inwestorów projektów kryptowalutowych. CertiK został założony w 2018 przez profesorów wykładających uniwersytetach Yale i Columbia, których misją jest stworzenie bezpiecznego internetu. Jest pionierem w badaniu bezpieczeństwa blockchainów. 

Jedyny wyjątek wskazał na centralizację FOUND coina. Wynika to z projektu tokenu – ccFOUND nie posiada jeszcze statusu DAO (Zdecentralizowanej Autonomicznej Organizacji), jednak celem jest decentralizacja w przyszłości. Obecnie skupiamy się przede wszystkim na budowaniu community wokół projektu i zebraniu kapitału niezbędnego do budowy platformy. Z czasem będziemy pracować nad decentralizacją tokena.


Kliknij tutaj, aby zobaczyć zobaczyć pełny raport CertiK o FOUND coinie.

Did you like the article?

share:
or leave a comment