jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Wspólne plany ccFOUND i Fanadise
W czwartek 30 września ogłosiliśmy partnerstwo ccFOUND ze znanym projektem NFT – Fanadise. Oba podmioty łączy wspólna misja i chęć rozpowszechniania idei adopcji kryptowalut. Działania zarówno ccFOUND jak i Fanadise skupiają się na innowacji i postępie technologicznym, dzięki czemu możliwa jest wspólna praca nad stworzeniem NFT Mądrości i wdrożeniu tej technologii na portalu ccFOUND. Fanadise […]

W czwartek 30 września ogłosiliśmy partnerstwo ccFOUND ze znanym projektem NFT – Fanadise. Oba podmioty łączy wspólna misja i chęć rozpowszechniania idei adopcji kryptowalut. Działania zarówno ccFOUND jak i Fanadise skupiają się na innowacji i postępie technologicznym, dzięki czemu możliwa jest wspólna praca nad stworzeniem NFT Mądrości i wdrożeniu tej technologii na portalu ccFOUND.

Fanadise zasłynęło ze sprzedaży NFT miłości za $250 000. „Miłość” należała do Marti Renti – polskiej influencerki. O tej historii pisały największe światowe media, jak Business Insider czy Yahoo News. Obecnie Fanadise ponownie wstrząsnęło rynkiem, skanując ciało znanej polskiej piosenkarki Dody i sprzedając je w cyfrowej wersji. Współpraca z ccFOUND to krok w innym kierunku.

Oprócz relacji z mediami i komunikacji w kanałach społecznościowych, ogłoszenie partnerstwa obejmowało organizację konkursu na portalu Gleam oraz sesję AMA z CEO Fanadise – Bartkiem Sibigą i CEO ccFOUND – Piotrem Michalakiem.

Podczas AMA zarówno Bartkowi, jak i Piotrowi zadano pytania dotyczące zakresu partnerstwa. Przyznali, że synergia między projektami polega na użyteczności w przestrzeni kryptograficznej. Obaj prezesi zgodzili się, że ccFOUND i Fanadise stworzą wspólnie NFT wiedzy; szczegóły są wciąż w toku. Istnieje kilka pomysłów, takich jak tokeny zarządzania lub certyfikaty.

Piotr i Bartek opowiadali też o przyszłości swoich projektów, dotykając bardziej technicznych aspektów, takich jak stake’owanie czy spalanie tokenów. Prezes Fanadise ujawnił, że co tydzień zamierza wprowadzać nowe dropy z influencerami. Z kolei ccFOUND skupi się na pracy nad platformą, by upewnić się, że powstanie w najbliższym czasie. Członkowie zespołu obu projektów pojadą do Dubaju na konferencje blockchain, co jest doskonałą okazją do znalezienia nowych inwestorów, doradców i partnerów oraz rozpowszechnienia informacji o swoich działaniach. Członkowie zespołu Fanadise – będą głównymi mówcami podczas nadchodzącego Future Blockchain Summit. Piotr wyjaśnił, że powodem, dla którego ccFOUND ICO jest dość długie (9 miesięcy) jest chęć dotarcia do większych grup inwestorów i szerzenie idei rynku mądrości i wiedzy. Ujawnił również, że ccFOUND planuje otworzyć launchpady na kilku platformach, w tym na Kanga Exchange; jednak nie ma jeszcze określonych konkretnych dat.

Bartek radził wszystkim, którzy chcieliby stworzyć swój startup, aby „po prostu zrobili to i nigdy się nie poddawali”. Ma doświadczenie w zakładaniu i prowadzeniu firm – jest również właścicielem DDOB – największej agencji influencer marketingu w Polsce. Wyjaśnił, że Fanadise udowodnił swój model biznesowy dzięki wcześniejszemu Love NFT i 3D Body Scan, które wyprzedały się bardzo szybko i przyniosły projektowi znaczne przychody. 

AMA zakończyło się sukcesem; uczestniczyło w nim wielu członków społeczności obu projektów. Gorąco zachęcamy do samodzielnego przejścia przez sesję – tutaj dostępne są wszystkie pytania i odpowiedzi.

Did you like the article?

share:
or leave a comment