jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Cyfry, plany i prognozy
Trzecia runda inwestycyjna już za nami. Wiemy, że cyfry są dla Was ważne, więc spieszymy z krótkim podsumowaniem: Zebraliśmy w niej blisko 222,5 tys. $, sprzedając ponad 4,45 mln FOUND coinów Udział wzięło 374 inwestorów, którzy złożyli 451 ofert zakupu Jesteśmy dumni z międzynarodowego zasięgu projektu – nasi inwestorzy pochodzili z 62 krajów!  Oprócz Polski, […]

Trzecia runda inwestycyjna już za nami. Wiemy, że cyfry są dla Was ważne, więc spieszymy z krótkim podsumowaniem:

  • Zebraliśmy w niej blisko 222,5 tys. $, sprzedając ponad 4,45 mln FOUND coinów
  • Udział wzięło 374 inwestorów, którzy złożyli 451 ofert zakupu
  • Jesteśmy dumni z międzynarodowego zasięgu projektu – nasi inwestorzy pochodzili z 62 krajów! 
  • Oprócz Polski, w tej rundzie znaczące kwoty zainwestowali mieszkańcy Wietnamu, Bułgarii, Turcji, Czech a nawet Azerbejdżanu!
  • Całkowita suma przyznanych bonusów to aż 31,7 tys. $

Co jednak najważniejsze – łącznie zebraliśmy już 2,45 mln $. Ta kwota pozwala na stałe, pokaźne inwestycje w rozwój portalu, zarówno na poziomie technologicznym, jak i marketingowym. Wszystko po to, by już wkrótce uchylić rąbka tajemnicy i pokazać Wam, jak będzie wyglądał projekt, który zmieni internet na stałe i na lepsze.

Tak, dobrze widzicie! Już wkrótce zaczniemy publikować animacje pokazujące wygląd i funkcjonalności portalu. Zbliżamy się także do testów oraz przedstawienia MVP.

Zachęcamy Was do obejrzenia krótkiego video, w którym Piotr Michalak – założyciel i CEO wyjaśnia, co daje inwestorom i użytkownikom Layer 2 solution, wdrażane przez zespół ccFOUND:

Dziękujemy, że jesteście z nami – za Wasze zaangażowanie, za każdą inwestycję, zadawane pytania, aktywność mediach społecznościowych. Z takim wsparciem można zmieniać świat 🙂

Już wkrótce przekażemy Wam jeszcze więcej dobrych wiadomości. Stay tuned i …do zobaczenia na ccFOUND.com!

Did you like the article?

share:
or leave a comment