jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Runda inwestycyjna ccFOUND.com – start już dziś o 12:00!
Już dziś – w czwartek 2 września o godz. 12:00 startuje druga runda inwestycyjna w nowej formule ICO! Na stronie ccFOUND.com będzie można kupować FOUND coiny przez 4 dni – do poniedziałku 6 września, godz. 12:00. W tej rundzie oferujemy 50 000 000 FOUND coinów, o wartości 0,05 USD każdy – warto się pospieszyć, bo […]

Już dziś – w czwartek 2 września o godz. 12:00 startuje druga runda inwestycyjna w nowej formule ICO! Na stronie ccFOUND.com będzie można kupować FOUND coiny przez 4 dni – do poniedziałku 6 września, godz. 12:00. W tej rundzie oferujemy 50 000 000 FOUND coinów, o wartości 0,05 USD każdy – warto się pospieszyć, bo ich liczba szybko maleje!

Dla aktywnych inwestorów przewidzieliśmy:

– bonus inwestycyjny: w zależności od liczby zakupionych tokenów, otrzymają oni dodatkowe FOUND coiny, do wykorzystania w kolejnej rundzie inwestycyjnej. Zainwestuj i zyskaj do 45% FOUND coinów ekstra! Całkowita suma bonusów w 1 rundzie wyniosła aż 34 526 $!

– program afiliacyjny: umożliwia uzyskanie 10 proc. prowizji za każdym razem, gdy uczestnik skutecznie poleci zakup FOUND coinów innym osobom. Rekordzista zarobił na nim 6200$!

Osoby, które otrzymały bonus za udział w poprzedniej rundzie, otrzymają dodatkowe tokeny po zakupie FOUND coinów za minimum 100 $ w tej rundzie. Wówczas do całkowitej sumy zostaną dodane tokeny uzyskane z programu bonusowego. Wszystkie tokeny znajdą się na koncie użytkownika.

Nie czekaj – zarejestruj się na stronie ccFOUND.com i przejdź proces KYC!

Did you like the article?

share:
or leave a comment