jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Nowy model inwestowania w ccFOUND.com
Nadchodzi czas zmian w systemie inwestycyjnym ccFOUND.com. Wsłuchując się w głosy doradców, pożegnaliśmy dotychczasowy model aukcyjny. Wkrótce przechodzimy na system dwutygodniowych rund inwestycyjnych, połączony z bonusem dla najaktywniejszych uczestników. To rozwiązanie ma szereg zalet: • proces inwestycyjny będzie łatwiejszy do zrozumienia. Uproszczenie zasad zachęci inwestorów do zakupu FOUND coinów,• wprowadzenie bonusu – najbardziej aktywni inwestorzy […]

Nadchodzi czas zmian w systemie inwestycyjnym ccFOUND.com. Wsłuchując się w głosy doradców, pożegnaliśmy dotychczasowy model aukcyjny. Wkrótce przechodzimy na system dwutygodniowych rund inwestycyjnych, połączony z bonusem dla najaktywniejszych uczestników.

To rozwiązanie ma szereg zalet:

• proces inwestycyjny będzie łatwiejszy do zrozumienia. Uproszczenie zasad zachęci inwestorów do zakupu FOUND coinów,
• wprowadzenie bonusu – najbardziej aktywni inwestorzy otrzymają dodatkowe tokeny, do wykorzystania w kolejnej rundzie inwestycyjnej,
• niezmienna cena tokenu – wszyscy inwestorzy są traktowani jednakowo.

Już od 19 sierpnia, inwestorzy będą mogli zakupić FOUND coiny podczas 4 dni ciągłej sprzedaży. W tej rundzie będziemy oferowali 14 285 714 tokenów o wartości 0,05 USD, co daje wartość rundy 714 285,70 USD.

W taki sposób będziemy działać do końca ICO: 14 dni cyklu, obejmującego 10 dni przerwy i 4 dni sprzedaży. System airdropów i spalania niesprzedanych tokenów pozostaje niezmieniony.

Wprowadzamy także bonus dla najbardziej aktywnych inwestorów. W zależności od liczby zakupionych FOUND coinów, otrzymają oni dodatkowe tokeny, do wykorzystania w kolejnej rundzie inwestycyjnej.

Już wkrótce zapraszamy na naszą nową stronę internetową, gdzie znajdą się wszystkie niezbędne informacje i regulaminy dotyczące zakupu FOUND coinów oraz programu bonusowego.

Did you like the article?

share:
or leave a comment