jQuery(function($){ $('.logo_container a').attr('href','https://www.ccfound.com'); });
Jak wybierać zyskowne projekty i zarabiać na wiedzy?
Czy można sobie wyobrazić coś bardziej nieograniczonego niż wolność i bardziej wartościowego niż wiedza? Okazuje się, że te dwie wartości można połączyć… Grzegorz Bierzyński, CTO ccFOUND.com oraz inwestor z wieloletnim doświadczeniem w projektach typu start-up, opartych na technologii blockchain, w wywiadzie dla Instytutu Kryptografii opowiada o kryzysie dostępu do wartościowej wiedzy i metodach rozwiązywania tego […]

Czy można sobie wyobrazić coś bardziej nieograniczonego niż wolność i bardziej wartościowego niż wiedza? Okazuje się, że te dwie wartości można połączyć…

Grzegorz Bierzyński, CTO ccFOUND.com oraz inwestor z wieloletnim doświadczeniem w projektach typu start-up, opartych na technologii blockchain, w wywiadzie dla Instytutu Kryptografii opowiada o kryzysie dostępu do wartościowej wiedzy i metodach rozwiązywania tego problemu przez ccFOUND.com. Mówi także o przełamywaniu barier, społecznej wartości wiedzy i … niezależności, jaką daje blockchain:

„Jeżeli także skorzystamy z technologii blockchainowych nie tylko do celów handlowych, ale też do przechowywania informacji to można sobie wyobrazić, że nie ma możliwości, żeby dostęp do informacji być ograniczony”.

Cała rozmowa z Grzegorzem jest dostępna tutaj

A jeśli ciekawi was kwestia dostępu do zasobów ludzkiej mądrości oraz tematyka monetyzacji wiedzy w oparciu o technologię blockchain, zapraszamy na stronę webinar.ccfound.info, gdzie możecie zapisać się na newsletter o tej tematyce.

Did you like the article?

share:
or leave a comment